Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Rreth Autostop

MIRËSEVINI NË AUTOSTOP ALBANIA

Stafi ynë i përbër nga specialistë në vlersimin dhe cilësimin e makinave ofron shërbimet më të mira si:

Kompania e parë Shqipëtare që ofron gjithcka rreth makinave dhe shërbimit të makinave.

Qëllimi ynë kryesor është të ofrojmë shërbimin dhe cilësitë më të mira të tregut Shqipëtar të makinave për vizitorët e faqes. Kërkesa për të gjetur makinën tuaj të preferuar është e mbushur per pritshmëri të larta, dhe ne ju bëjmë të mundur kategorizimin dhe kontrollimin e makinave ne detaje.

Cdo postim në faqen tonë është i kontrolluar nga një staf i kualifikuar dhe specializuar në modelet e makinave. Gjithashtu cdo njoftim nga partnerët tanë (Koncesionarë,Makina me Qera, Pjesë Këmbimi, Servise etj.) është i verifikuar dhe plotësisht në shërbimin tuaj sadoherë të jetë e nevojshme.

Foto nuk u gjend

0

Totali Makinave

0

Tregtare Te Verifikuar

0

Perdorues Aktiv

Kërkoni të shisni apo jepni me qera makinën tuaj?
Filloni shumë thjeshtë me vetëm 3 hapa.
1. Krijoni nje llogari

Gjëja e parë që duhet të bëni është që të krijoni llogarinë tuaj që do t’ju lejojë të postoni njoftime dhe komunikime më të mira me përdoruesit e tjerë.

2. Postoni njoftimin tuaj

Pasi të keni përfunduar me krijimin e llogarisë suaj është koha për të postuar njoftimin në shitje/me qera në mënyrë që njoftimi të shikohet nga e gjithë audienca e Autostop.

3. Fitoni para

Pasi të keni postuar njoftimin, prisni që blerësit potencial të lidhen me ju në lidhje me shërbimet që po ofroni dhe filloni të fitoni para nga njoftimi juaj.

Doni te shisni makinen tuaj?

Postojeni per shitje

    Postoni njoftimin