Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Transmetues muzike me Bluetooth

Regular Price: L1,090.00

Availability: In stock

Quick Overview

Transmetues muzike me Bluetooth
☑️ Mund të dëgjoni muzikë duke lidhur celularin tuaj me bluetooth në çdo makinë.

Pershkrimi

Transmetues muzike me Bluetooth
☑️ Mund të dëgjoni muzikë duke lidhur celularin tuaj me bluetooth në çdo makinë.
💡 Mund të lidhni kufjet tuaja me pajisjen.
⚡️ Bateria zgjat 8 orë, por dhe mund ta karikoni njëkohësisht.
☑️ Shumë e lehtë për tu përdorur.
.
Çmimi: 1.090 Lek
🔥 Transporti FALAS!
🔥 Porosit Tani! 🔥.

Vleresimet

Karakteristika