Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Termus elektrik për makinë

Regular Price: L3,990.00

Availability: In stock

Quick Overview

Termus elektrik për makinë
↔️ Kapaciteti: 7.5 litra.
☑️ Sistem ngrohje dhe ftohje.

Pershkrimi

Termus elektrik për makinë
↔️ Kapaciteti: 7.5 litra.
☑️ Sistem ngrohje dhe ftohje.
🤗 Shumë praktike dhe e lehtë për tu përdorur.
⚡️ Fuqia: 35W.
⚡️ Tensioni 12V.
❄️ Temperatura e ftohjes deri në 15°C
♨️ Temperatura maksimale e ngrohjes deri në 65°C.
.
↔️ Përmasat: 32.5*18*27 cm.
.
Çmimi: 3,990 Lek.
💥 Transporti FALAS!
🔥Porosit Tani! 🔥

Vleresimet

Karakteristika