Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Pasqyrë makine me 2 kamera

Regular Price: L3,990.00

Availability: In stock

Quick Overview

Pasqyre makine elektronike me 2 kamera, perpara dhe mbrapa

Pershkrimi

Pasqyrë makine me 2 kamera.
☑️ Kënd i gjerë shikueshmërie deri në 170 gradë.
☑️ Regjistrim Video i qartë ditën edhe natën.
☑️ Pajisur me pasqyrë në pjesën e pasme të saj.
☑️ Monitorim dhe parkim i sigurtë për makinën.
☑️ Montohet lehtësisht dhe nuk dëmton asnjë pjesë të pasqyrës.
☑️ E përshtatshme për të gjitha llojet e automjeteve.

⚡️ Ekran me madhesi 4.3inch TFT LCD
⚡️ Formati i Videos: MOV
⚡️ Formati i Fotos: JPEG
⚡️ Formati GPS: MAP
⚡️ Hapësira e Kartës së Memories: 32GB

Çmimi: 3,990 Lek.
🔥 Transporti FALAS!
🔥 Porosit Tani!

Vleresimet

Karakteristika