Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

MP3 me Bluetooth G7 Universal

Regular Price: L1,590.00

Availability: In stock

Quick Overview

MP3 me Bluetooth G7 Universal

Pershkrimi

MP3 me Bluetooth G7 Universal 📲
.
▶️ Mund të kryeni në çdo moment telefonata ose të degjoni muzikën tuaj të preferuar.
▶️ Lidhje me bluetooth me një cilësi të lartë audio.
▶️ Gjithashtu ju mund të dëgjoni muzikë në formatet MP3 dhe WMA.
▶️ Suporton USB (ku ju mund të karikoni telefonin ose të dëgjoni muzikë).
▶️ Kartë Micro SD.
▶️ Ndërlidhje nëpërmjet fishës AUX.
▶️ Ndalon dyfishimin e zërit në momentin kur ju po kryeni telefonatën (efekti ECHO)
.
Çmimi: 1,590 Lek

Transporti FALAS!
🔥Porosit Tani! 🔥

Vleresimet

Karakteristika