Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Touareg

  • 08/01/2020
€ 6,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 6,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 200000
Warranty : No
Viti : 2005
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina esht ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto