Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Touareg

 • 15/03/2020
€ 62,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 62,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 19000
Viti : 2018
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

VW Touareg 3.0 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2018 dal ne qarkullim ne 2019 me 19.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + masazh + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , klima bizonale , bagazhi hapje mbyllje me buton , fener stopa LED , marsha ne timon , sensor parkimi , disqe alumini , letra te gjitha te paguara deri ne 16.09.2020 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike…

Cmimi—62.000 Euro I Diskutueshem

Cel-069 60 60 990— KLODI

Cel-069 45 77 877—ZYRA

Facebook—Auto Metaj

Instagram–AutoMetaj

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto