Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Passat

  • 08/01/2020
€ 6,400(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Passat
Cmimi : € 6,400(I padiskutueshem)
Kilometra : 234.000
Warranty : No
Viti : 2007
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shitet ose nderrohet passat 2.0 tdi, viti 2007 , kamio automatike, sensore parkimi para mbrapa, sendilet e para me ngrohje fryrje cfryrje alcantara kamosh+ lekure, kasetofoni origjinal i golf 6, kamer parkimi (e vendosur shtese ka dhe opsion per kamer para),logo volkswageni ne 4-dyert, 234 mij km origjinale mund ti verifikoni , e gatshme per cdo lloj prove , nr 0695727007 , cmimi 6400€

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto