Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Passat

  • 26/06/2020
€ 2,100(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Passat
Cmimi : € 2,100(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 180000
Viti : 2001
Struktura : Veture me portobagazh
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Blu e erret

Shitet makine Volkswagen Passat Portobagazh TDI (TD e kuqe) 1.9 nafte, kamio manuale. Airbag shoferi, pasagjeri dhe 4 anesore, ABS, ESP, kondicioner, mbyllje qendrore, xhama elektrik, disqe alumini. Letra deri ne fund te tetorit. E perdorur per familje.

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • Power Locks
  • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto