Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Golf 7 TDI

  • 08/01/2020
€ 13,400(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 13,400(I padiskutueshem)
Kilometra : 111.000
Warranty : No
Viti : 2013
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Marshe Ne Timon ( F1 ) • Klima Automatike • Tapiceri Lekure Shum e Paster • Sedile Me Ngrohje • Navigecion System + Usb + Cart Memorje + Bluetooth • Disqe 17 Inc GTD • Me fatura Sherbimesh Te kryera Te Volkswagen Ne Gjermani Mbaj garanci Per Kilometra • Drita Xenon Bi – Xenon • Sensor Dritash + Shiu • Sensor Parkimi Para + Mbrapa • Me Dogane Te Paguar • E Sapo Ardhur Nga Gjermania • Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Nga Ana Motorrike + Xhenerike Si Dhe Nga Ana Vizuale

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto