Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Golf 6

 • 23/03/2020
€ 8,500(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 8,500(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 191000
Viti : 2011
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Blu e erret

✔️SHITET GOLF VI , 1,2 BENZIN TSI BLUEMOTION (i gatshem per impiant gazi 100% ) 
✔️190.000 KM ORIGJINALE TE VETAT 
✔️FUND VITI 2011 SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI DHE DALUR NE TREG NE VITIN 2012 . 
✔️KAMBIO AUTOMATIKE 7G DSG
✔️MARSHA NE TIMON F1
✔️PILOT AUTOMATIK
✔️VETE PARKIM
✔️START&STOP (fiket dhe ndizet ne trafik )
✔️EKRANI ME TOUCH – CD – AUX ETJ . 
✔️BUTONA NE TIMON 
✔️SENSOR PARKIMI PARA-MBRAPA ORIGJINAL TE FABRIKES 
✔️ SENSOR SHIU 
✔️ SENSOR DRITASH / SENSOR DRITA TE GJATA TE SHKURTRA 
✔️PASQYRA ELEKTRIKE DHE ME PALOSJE 
✔️KAMERA ORIGJINALE MBRAPA (hapet stema ne menyre automatike kur marshi eshte ne indietro )
✔️ XHAMA TE ZINJ MBRAPA TE FABRIKES
✔️SENDILJET ME NGROHJE 
✔️KLIMA ME DY ZONA TEK SHOFERI DHE PASAGJERI 
✔️DISQE ALUMINI DHE GOMA 17” POTHUAJE TE REJA . 
✔️ VAJ FILTRA TE SAPO BERA 

🔝MAKINA ESHT SUPER FULL PER LLOJIN E VET SHUM E VECANTE , CMIMI I DISKUTUESHEM 🔝

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto