Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VW Beetle

 • 18/06/2020
€ 13,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Beetle
Cmimi : € 13,000(I padiskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 90000
Viti : 2014
Struktura : Veture Sportive
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine/Gas
Ngjyra : E Zeze

Makina eshte ne gjendje shume te mire, 90.000Km origjinale me liber sherbimi te rregullt.
Motorr 2.5L V5, prodhon 225HP dhe ka kamjo me 7 marsha tiptronik.
Impiant Gazi cilesor brenda garancise (Shume ekonomike)

* Panorama (Command Key)
* Fener me lupa.
* Sendile lekure (Ngrohje)
* Buton StartStop.
* Navi Bluetooth CD Changer USB AUX Sound System.
* Kompjuter bordi Touch screen.
* Cruise control Butona ne timon.
* Sensor shiu drite.

Per info te metejshme ju lutem me kontaktoni.

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto