Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volskwagen Tiguan

 • 10/06/2020
€ 6,900(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Tiguan
Cmimi : € 6,900(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 245000
Viti : 2009
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Gri

Shitet Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION 2009 AUTOMATIK i ardhur nga Gjermania.

Makina eshte shume e mirembajtur si jashte dhe brenda.

Makina nuk ka asnje lloj problemi ose difekti.

-Sedilje Lekure

-Navigator

-Dogane e paguar

-Kolaudim

-Targa Shqiptare

-Sistem kamera

-Drita Xenon

-Sedilje me ngrohje+elektrike

-Goma te reja Continental 10/10 te sapo bera

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto