Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen Passat

 • 13/05/2020
€ 5,699(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Passat
Cmimi : € 5,699(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 230000
Viti : 2007
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Kafe

Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per prove kudo qe te deshironi. Me letra te rregullta dhe shume ekonomike. Makine e mbajtur me kujdes ne gjendje perfekte

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto