Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen Jetta

  • 08/01/2020
€ 9,200(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Jetta
Cmimi : € 9,200(I padiskutueshem)
Kilometra : 94.000
Warranty : No
Viti : 2013
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2013 me 94.000 milie , sallon lekure bezh shume te paster , hapje mbyllje qendrore , navigator , kamer parkimi ,cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..
Cmimi 9.200 Euro I Diskutueshem

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto