Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen Jetta

  • 08/01/2020
€ 8,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Jetta
Cmimi : € 8,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 159000
Warranty : No
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2012 me 159.000 km , ndezje Start/Stop , sallon lekure shume te paster , sendilje me ngrofje , hapje mbyllje qendrore , cd player , ekran t madh , baxha xhami , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto