Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Volkswagen Golf 7

  • 08/01/2020
€ 14,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 14,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 108.000
Warranty : No
Viti : 2014
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

VW Golf 7 1.6 TDI Eco , Viti Prodhimit 2014 me 108.000 km origjinale me t gjitha sherbimet e bera , makina fiket ne semafor , sallon cope , hapje mbyllje qendrore , navigator , kamer parkimi , sensor parkimi , park tronic , cd player , klima tronik , sensor dritash , sensor shiu , disqe alumini , TEL , AUX , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatic , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto