Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

VOLKSWAGEN GOLF 3

  • 04/06/2020
€ 600(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Volkswagen Golf
Cmimi : € 600(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 230000
Viti : 1998
Struktura : Makine familjare
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Zeze

Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI

VITI 1997

220 000 KM

KAMBIO MANUALE ME 5 MARSHA

I PAJISUR ME KONDICIONER

SUPER EKONOMIKE

GJENDJE E SHKELQYER SI NGA ANA TEKNIKE DHE MOTORRIKE, MOTORRI ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER .  NGA ANA ESTETIKE NUK ESHTE NE NIVELIN E DUHUR.

SHUME E MIREMBAJTUR, ME SHERBIME TE BERA .

MAKINA ESHTE PA LETRA. SHITET PER PJESE KEMBIMI OSE PER PERDORIM. SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.

CMIMI I FUNDIT 600 MIJE LEKE

NR TEL: 0697325347

Karakteristikat e makines

  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • Cassette Player
  • Cool Box
  • DVD Player
  • Power Steering
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto