Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Toyota Rav 4

  • 05/03/2020
€ 6,400

Pershkrimi

Kategoria: Toyota RAV 4
Cmimi : € 6,400
Vendodhja : Kucovë
Kilometra : 168000
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

Toyota rav 4 

E sapo targuar 

Letrat: shkurt 2021

Prodhimi:2008

Motorri 2.2 nafte/ekonomike ne kosum

Pasqyrat me palosje

Tapiceria e pastert

Goma te Teja

Sensor Parkimi

Dritat paket kseno

Injektoret te sapo nderruar me garanci

Vaji dhe flitrat origjinal te totoytes te sapo ndrruara

E Paperdorur ne Shqiperi

Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi 

Tel/0692995284

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • CD Player
  • Cruise Control
  • Power Mirrors
  • Power Steering
  • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto