Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Range Rover Autobiography

  • 08/01/2020

Pershkrimi

Kilometra : 101000
Warranty : No
Viti : 2015
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti.
Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal ,disqet e zeza me sedilje bezhe full lekure.
Sherbimet e makines jane te bera tek Range Roveri te gjitha sherbimet nuk ka asnje lloj nevoje ,letrat te sapoprera.

!!! Vetem telefonata serioze !!!
0695403261
!Cmimi i diskutushem!

OPSIONET :

Siguria

Shpërndarja elektronike e frenave
Asistimi i frenave
Asistimi ne malore
Programi i Stabilitetit Elektronik
Kontrolli tërheqës
Imobilizuesi i motorit
Bllokimi qendror
Bllokimi i Sigurisë së Fëmijëve
Bllokimi i dyerve të energjisë
Fenerët automatikë LED
Aktivizoni treguesit në ORVM
Fshirëse e pasme
Fshirëse që ndiejnë shiun
Larës te fenerëve
Rregulluesi i rrezes së fenerëve

Komoditeti

Kondicioneri – Kontrolli i klimës me katër zona
ngrohës/ftohes
Rregullimi i drejtimit – Dretimi i dritave sipas timonit
Drejtues i montuar Audio
Marshe ne timon
Auto Pilot
Priza elektrike 12V
Sensori i parkimit të pasëm
Kamera e pasme e parkimit
Pasqyra e Pasme e Rregullueshme Elektrike
Shtypni butonin e ndalimit të fillimit
Selia e drejtuesit të rregullueshëm me lartësinë
Mbështetje sipas trupit
Tapiceri – Lëkurë
Mbajtësit e Kupës së Parë
Hyrja pa çelës
Kontrolli i klimës

Feneret

Lloji i dritës – LED me piksel
Llampat e mjegullës së përparme
Llambat e mjegullës së pasme

Instrumentimi dhe komunikimi

Largësia deri në serbator bosh
Treguesi mesatar i efikasitetit të karburantit
Paralajmërim i rripit të sigurimit
Paralajmërim i ulët i karburantit
Paralajmërim i dyerve
Navigimi GPS

Sistemi muzikor

CD / DVD Player
Memorje e brendshme
USB
Bluetooth

!!! Vetem telefonata serioze !!!
0695403261

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto