Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Porsche Cayenne

  • 08/01/2020
€ 11,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria:
Cmimi : € 11,000(I padiskutueshem)

Gjendje shum perfekte (mund ta kontrolloni ke mekaniku juaj ), Letra te paguar deri ne 2020, Vaj filtra te sapondruar, disje te reja, fener me lup, marmita me zhurm, e shum opsjone te tjera, navi te madh, tapiceria akull e re , impjanti i gazit nje nder me te miret
Goma te reja Eshte shum ekonomike
Makina ska nevoj per fjal sic shifet dhe ne foto ska nevoj per asigjo

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto