Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel Zafira

  • 08/01/2020
€ 5,800(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Opel Zafira
Cmimi : € 5,800(I padiskutueshem)
Kilometra : 110.000
Warranty : No
Viti : 2010
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Opel Zafira -1.6 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2010 me 110.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon cope, klima , 6+1 vende , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto