Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel Insignia

 • 18/05/2020
€ 8,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Opel Insignia
Cmimi : € 8,500(I padiskutueshem)
Vendodhja : Kavajë
Kilometra : 200000
Viti : 2011
Struktura : Veture me portobagazh
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri e Erret

Shitet Opel Insignia viti prodhimit 2011

Motor 2.0 Diesel EcoTec

Kambio automatike + manuale

Makina eshte e pa perfshire në asnjë aksident.

E sapo ardhur nga Gjermania me dokumenta te paguara dhe targa Shqiptare.

Full opsionale

Sensor parkimi

Komanda në timon

Tempomat shpejtesie

Portbagazh elektrik

8 goma me disk Alumini

ABS

Cruise Control

ESP

Isofix-ndjenjës fëmije

TCS-ASR

Navigator-GPS

Goma 18′

Xhama elektrik

Drita Xenon

Bluetooth

DVD

Immobilizer

Fshirese me ndjesi ndaj shiut

Ndenjese elektrike

Pasqyra elektrike

Klima (A/C)

Timon idraulik

Marka- Opel Insignia Sports Tourer SW

Kombi

Vit prodhimi 31.10.2011

Naftë

Motor 2.0

96 KW (131 Ps)

Automatike dhe Manuale

Euro 5

5.6L/100km e kombinuar

7.5L/100km në qytet

4.6L/100km në autostradë

5 derë

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • DVD Player
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto