Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel Combo

  • 30/06/2020
€ 2,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Opel Combo
Cmimi : € 2,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 200000
Viti : 2006
Struktura : Kamioncine
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Bardhe

Opel Combo 1.3 Naftë 2006 (200.000 KM) OKAZION 2000 Euro!!!

Makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe elektrike, e mirembajtur dhe servise te kryera ne kohe.
Eshte shume ekonomike ne harxhim.
Nuk jam i interesuar per nderrime!

TEL: 069 917 6554

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto