Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel Astra

  • 08/01/2020
€ 8,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Opel Astra
Cmimi : € 8,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 100.000
Warranty : No
Viti : 2014
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Opel Astra-1.6 Benzine , Viti Prodhimit 2014 me 100.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , disqe alumini , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto