Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Opel Antara

  • 08/01/2020
€ 12,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Opel Antara
Cmimi : € 12,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 120.000
Warranty : No
Viti : 2013
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Opel Antara -2.2 Diesel , Viti Prodhimit 2013 me 120.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon gjysem lekur gjysem cop bezh me t zez , navigator , USB , AUX , klima , sedilje me ngrofje , sensor parkimi , komando ne timon , disqe alumini , pilot automatik , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto