Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Ml 350 bluetec

  • 08/01/2020
€ 23,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 23,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 212.000
Warranty : No
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Mercedes Ml 350 bluetec,viti 2012,Amg Line,tavan xhami panorama,start stop,key less go,blind spot,auto park,asisst drive,bixenon,212.000 km,kamera dhe sensor parkimi,sendilje me ngrohje dhe me morie,timon elektrik dhe me ngrohje etj.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto