Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes- Benz S 320

  • 08/01/2020
€ 15,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 15,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 209.000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina eshte shume e paster dhe e mirmbajtur si brenda dhe jashte me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto