Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz R Class

  • 08/01/2020
€ 7,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 7,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 181000
Warranty : No
Viti : 2007
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Mercedes Benz R Class 2.8 CDI(pa takse luksi). 181.000 km. Viti 2007. 4 matic. Sedilje me ngrohje. Sensor shiu dhe parkimi. Sallon i zi, sediljet lekure dhe meshin. Pasqyra me mbyllje elektrike. Tavan me hapje. Goma te reja. Radio, DVD, karte memorie, Bluetooth, Aux,Navigator,Kamer parkimi, GPS. Full Option. Dokumentat deri me 10 Shtator 2020. Cmimi 7.500€(i diskutueshem) ose nderrim. Nr. Telefoni +355 067 473 3339.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto