Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Benz ML320

  • 08/01/2020
€ 10,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 10,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 186.000
Warranty : No
Viti : 2007
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 – 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Okazion!
Shitet Mercedez ML320 full option 10.000 euro per arsye emigrimi!
Automjeti eshte marre dhe mbajtur per arsye pritjesh zyrtaresh dhe biznesmenesh kryesisht ne qytetin e Tiranes dhe shitet per arsye largimi nga Shqiperia dhe mosperdorimi ne vazhdim.
Eshte nje automjet mjaft komod dhe lluksoz, me dy kate ne pamje e cila ka siper saj edhe nje Bagazh unik mercedez i blere ne Gjermani ku i jep nje pamje mjaft terheqese.
Ka nje ambjent te brendshem shume te embel dhe relaksues ne gjyre gri, me kolltuqe lekure elektrike me ngroje dhe me ekrane tv-video, me tavan panoramex xhami. Eshte i kompletuar me pasqyra elektrike, me sensore parkimi para dhe prapa, me jastek ajri i cili ofron komoditet edhe ne ecje, me sistem zeri komod si edhe me bagazhier cd-aux.
Automjeti eshte me nafte, me kilometrazh te bere reale te saj ne total 186.437 km, automatike dhe sistem frenimi abs.
Ambjenti i jashtem eshte njyre e zeze dhe me dekorim metalizato e cila e tregon te vecante nga automjetet e tjera.
Sherbimet i jane kryer vazhdimisht dhe eshte mirembajtur gjithmone.
Mos e humbni kete rast dhe automjet, por kontaktoni edhe blijeni se do ngeleni te kenaqur! Contact: +355697799557 georgetopreal@gmail.com

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto