Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec

  • 08/01/2020
€ 26,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 26,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 89000
Warranty : No
Viti : 2013
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shitet Ml 350 bluetec
✔ Viti : 2013
✔ Kambjo : automat
✔ Lenda Djegese : diesel
✔ Targa : dogan
✔ Km :89.000
✔ Ngjyra :Gri silver
✔ Opsionet shtese :tavan panorama,bixenon,kamera,start stop,key lets go,blind spot,drive asistent,park asistent,sendilje dhe timon me ngrohje dhe elektrike etj
✔ Vendodhja : Durres
✔ Cmimi :26.000€
✔ Telefon:+355692497771

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto