Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz ML 350

  • 08/01/2020
€ 17,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 17,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 206.000
Warranty : No
Viti : 2011
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel (nk e kap taksa e lluksit) , Viti Prodhimit 2011 me 206.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , timon me ngrohje , baxha xhami , navigator , kamer parkimi , hapje mbyllje te doreza me gisht , disqe alumini , gomat e reja , pasqyrat me trekendesh , bagazhi hapje mbyllje me buton , marsha ne timon , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , ndezje me START STOP , 2 celsa , bagazhier , komando ne timon , klima , sediljet mbrapa me ngrohje , pasqyra me palosje , letra te gjitha te paguara deri ne 08.02.2020 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto