Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz Ml 350

 • 07/03/2020
€ 24,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 24,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Durrës
Kilometra : 176000
Viti : 2012
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

✔ Marka,Modeli :Ml 350 bluetec(jo taks lluksi)
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 176.000
✔ Ngjyra: Gri erret
✔ Opsionet shtese: Tavan panoramik,fener me led dhe xenon,sendilje me ngrohje dhe me memorie,timon elektrik dhe me ngrohje,start stop,key less go,blind spot,asist driver,kamera dhe sensor parkimi etj
✔ Vendodhja: Durres
✔ Cmimi: 24.000€ Mundesi ndrrimi
✔ Telefon: +355692497771

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto