Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz ML 320

 • 14/05/2020
€ 11,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 11,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Vlorë
Kilometra : 260000
Viti : 2007
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

Shitet ML super full , makina eshte ne gjendje super , liber sherbimesh , te gjitha sherbimet te kryera ne janine, makina disponon :

Kamio automatike

Sallonë lëkure bezhë

Klima automaike

Sensore parkimi 

Ngrohje, ftohje serdilesh

Jastek ajri

Radio,cd,Bt,Tel ,DvD,Aux

Kamer parikmi

Telivizora mbrapa me kufje orgjinale

Serdilje me memorje dhe fryrje 

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
 • Reversing Camera
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto