Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

mercedes benz Ml 270

  • 08/01/2020
€ 3,850(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 3,850(I padiskutueshem)
Warranty : No
Viti : 2002
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shes ML 270 . Naft. Automat. Viti 2002. Makina eshte ne gjendje te mire. Sapo i jan bere vaj filtra kambio dhe motorri. 4 goma te reja. Full option.,pasqyra elektrike me mbyllje,sensor parkimi mbrapa .sallon lekur me memorizim1 2 3. Navi. Klima bizone.bagazhier 6cd.dvd te kokat mbrapa. Drita xeno.
Manueale
Letra te paguara deri ne tetor 2020
Cmimi : 3.850€

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto