Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Benz E-class

 • 22/06/2020
Telefononi per cmimin

Pershkrimi

Cmimi : Telefononi per cmimin
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 22000
Viti : 2007
Struktura : Veture
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

MERCEDES BENZ EVO 280 CDI, 7G-TRONIC EVO, AVANTGARDE
VITI PRODHIMIT 06 – 2007
MOTORRI 280 CDI “V6”, EVO (nuk preket nga taksa e luksit )
220.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SERVISI
KLIMA AUTOMATIKE, bizonale
Feneret me Xenon (fabrike) , me sensor auto + larje
FENERET INTELLIGENT BIXENON DHE ME LARJE
Timon+komanda lekure
SALLON KOMPLET LEKURE SHUM I PASTER
Pilot automatik
Navigator, dvd, bagazhier
GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE . GATI PER CDO LLOJ PROVE
SHERBIMET E SAPO BERA VAJ + FILTRA,
SAPO ESHTE BERE KOLAUDIMI DHE JANE PRERE TAKSAT PER NJE VIT DERI NE QERSHOR, 2021

Makina eshte ne super gjendje teknike dhe e ka cdo gje funksionale. Eshte shum e paster sic duket ne foto, me 2 CELSA,
PASQYRA ME PALOSJE
RADIO CD,
PER ME SHUME INFO CEL : 068 3048124

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cool Box
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto