Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Benz E 220

 • 18/06/2020
€ 3,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 3,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 240000
Viti : 2003
Struktura : Makine familjare
Kambio : Automatike
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Verdhe

Vaji filtra te bera 4 amurtizatore te rrinj Xenon te rinj fener dhe stopa te rinj

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • AM/FM Radio
 • Cassette Player
 • CD Player
 • Cruise Control
 • DVD Player
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto