Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz CLS 500

  • 08/01/2020
€ 9,900(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 9,900(I padiskutueshem)
Kilometra : 250000
Warranty : No
Viti : 2006
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina eshte e sapo ardhur nga gjermani pa dogane ne super gjendje . Makina eshte full opsional ka 250 000 km dhe cdo servis tek Mercedes kushdo qe eshte i interesuar mund ta kontrolloj lehtesisht nepermjet celesit ose librezes , makina ka mbi 5000 eu servise vetem ne 6 muajt e fundit. Kambio Automatike , air matic , sedilje elektrike me memorie me ngrohje , clima tronic 4 – zone para dhe mbrapa , timon multifunksional me rimeso , harman cardon logic 7 audio , tavan panoramik , xenon , sensor parkimi etj etj.. Cmimi pak i negociueshem mundesi nderrimi.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto