Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz CL 500

  • 08/01/2020
€ 16,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 16,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 166.000
Warranty : No
Viti : 2006
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Mercedes-Benz CL500 Benzin , Viti Prodhimit 2006 dal ne qarkullim ne 2007 me 166.000 km , LOOK AMG/// , sapo targuar , letra te gjitha te paguara deri me 24.07.2019 , shume pak e perdorur ne Shqiperi , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , kamer parkimi para mbrapa , bagazhi mbyllje me buton , navigator , cd player , bagazhier , pasqyra me palosje , klima , disqe alumini , drita kseno , sensor dritash , sensor parkimi , sensor shiu , baxha xhami , timon druri , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..e pershatshme per impiant gazi.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto