Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020
€ 12,500(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 12,500(I padiskutueshem)
Kilometra : 135.000
Warranty : No
Viti : 2009
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

buton START , hapje mbyllje me gisht , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert + ngrohje , drrita kseno bi kseno , disqe alumini , goma te reja , ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , sensor parkimi , kamer parkimi , klima bizonale , baxha xhami , timon me ngrohje , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur nga Kanadaja

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto