Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz C300 Amg

 • 21/05/2020
€ 8,500(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 8,500(I diskutueshem)
Vendodhja : Fier
Kilometra : 218000
Viti : 2009
Struktura : Veture
Kambio : Septronik/Tiptronik
Karburanti : Benzine
Ngjyra : E Bardhe

Shitet C300 look AMG origjinal me parakolp 6.3 dhe bisht amg .Aktiv vetem mbrapa e jo me problemet e 4matic .Sherbime te sapo bera vaj filtra, ferrota .goma te reja . amortizator te rinj , gomina te reja . Version sport , marmita me zhurem sportive,serdile ngrohje , baxha , aux , bluetooth, pilot automatik, serdile dhe timon me memorie . pasqyra frenash sportive me vrima dhe amortizator sportiv , pasqyra antiverbuese, hapse garazhi universale ne pasqyr. Letra te sapo prera para 1 muaji siguracion mini kasko . Motorr qe kthehet 100% ne gaz .
Cmimi i diskutueshem .

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto