Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz C 300

  • 08/01/2020
€ 10,999(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 10,999(I padiskutueshem)
Kilometra : 213000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

C300 Benzin – Gaz
Makina esht e sapoardhur dhe e targuar me date 15 shtator. Impiant Stag me 4vite garanci.
Makina esht 2996cc pa taks luksi. Ka 218.0000 km. Xhamat origjinal te zi, i pari origjinal lejla. Disqe 17 amg me goma continental 95%.
Gjendja si estetike dhe mekanike esht 10/10. (Disponoj momente para nisjes nga usa)
Shitet per 11.000€ cmimi i diskutushem.

0692023323

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto