Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz C 270

  • 08/01/2020
€ 4,650(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 4,650(I padiskutueshem)
Kilometra : 191821
Warranty : No
Viti : 2003
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Shitet Mercedes Benz C270 Viti 2003
C/Class/AVANTGARDE/ Viti 2003 / Nafte 270 CDI
Gjendja e mjetit eshte shume e mire dhe me te gjitha sherbimet e kryera se fundi.
E pajisur me letra deri ne Nentor 2019.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto