Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Benz C 220

  • 08/01/2020
€ 8,900(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 8,900(I padiskutueshem)
Kilometra : 212000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Avantgarde Line
Kontakt 0692343376
220 CDI
Viti 2008
212.000 km me garanci
@Kamera Parkimi
@Sensor Parkimi para dhe mbrapa
@Fenera Me Lupa Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit
@Drita Kseno Bixeno
@Pasqyra Me Palosje Sinjale Me Shirita
@Larese Feneresh
@Celes Me Inokse
@Pasqyra Antiverbuese
@Navi Madh
@Klima Dixhitale Tronike
@Sendilje Alcantara Gjysem Cope e gjysem Lekure Shum E Paster
@Stopat Mbrapa Me Pika Led
@Goma Ne Gjendje Te Mire
@Pasqyra Me Palosje

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto