Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes Benz Avangard E-280

  • 08/01/2020
€ 7,700(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 7,700(I padiskutueshem)
Kilometra : 226000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Mercedes Benz Avangard E-280 EVO
Vit prodhimi 10/2008
Km origjinale 226743
Full option
Sedilje me ngrohje me masazh fryrje dhe shfryrje klima me 4 zona
Drita xenon / B- xenon
Larje feneresh Blotuth
Audio CD/DVD dhe Navigator
DVD te kokat e sediljeve te pasme me kufje
Makina eshte individuale e bere me porosi
Çdo gje origjinale te mecedesit
Perfekt ana vizuale dhe motorike
Çmimi 7800 €
Nr kontakti 0693242131

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto