Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz A200

  • 22/05/2020
€ 4,000(I diskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 4,000(I diskutueshem)
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 179000
Viti : 2005
Struktura : Veture
Kambio : Septronik/Tiptronik
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

A200 cdi Avantgarde
Shum i vecant ne lloin e vet
Kambio Automatike
Larje fenerash
Sensor parkimi para dhe mbrapa.
Sendilje gjysem lekur, me ngrohje dhe levizje elektrike
Kasetofon me bagazhier me 6 cd
komanda ne timon
4 xhamat elektrik
goma rezerve
vaj filtra , kemb motorrit te sapo nderruara.
Servisi eshte bere disa 2000km
Taksa te paguara per 1 vit. deri te muajen janar shkurt
mund ta kontrolloni ku te deshironi.

Gjendje mire
4000 euro i diskutushem
0698932987

Karakteristikat e makines

  • ABS
  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • AM/FM Radio
  • CD Player
  • Cruise Control
  • Power Mirrors
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto