Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz A 140

  • 08/01/2020
€ 1,100(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Cmimi : € 1,100(I padiskutueshem)
Kilometra : 180000
Warranty : No
Viti : 2001
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Makina ne gjendje te mire pune dhe taksa te paguara.

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto