Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mercedes-Benz

 • 11/03/2020
Telefononi per cmimin

Pershkrimi

Kategoria: Mercedes-Benz
Cmimi : Telefononi per cmimin
Vendodhja : Tiranë
Kilometra : 250000
Viti : 2003
Struktura : Veture
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : Gri

  Look 2005,Motorr 2008 Evo,Sensor shiu dhe dritash,Komanda ne timon,Xhama dhe pasqyra elektrike , sendilje elektrike , navi madh me aux cd , goma te reja 90% ,te gjitha sherbimet e bera (Liber Sherbimesh)

Karakteristikat e makines

 • ABS
 • Air Bags
 • Air Conditioning
 • Alloy Rims
 • AM/FM Radio
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Immobilizer Key
 • Navigation System
 • Power Locks
 • Power Mirrors
 • Power Steering
 • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto