Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Mazda 2

  • 30/06/2020
€ 2,500(I diskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Mazda 2
Cmimi : € 2,500(I diskutueshem)
Vendodhja : Durrës
Kilometra : 183000
Viti : 2005
Struktura : Veture
Kambio : Manuale
Karburanti : Nafte
Ngjyra : E Zeze

Shitet mazda 2 , 1.4 naft viti 2005 , me 183.000 kilometra te vetat 100% , letrat dhe siguracion te prera para 1 muaji , makina esht super ekonomike 3.5L / 100km , para pak kohesh makines i jan ber sherbimet si:
1- vaj filtra
2- rripi motorrit
3- freksioni kit i ri etj
Dhe gomat jan pothuajse te reja.
Cmimi 2500 euro , i diskutueshem pak por pasi te shikohet makina jo pazare ne tel.
Tel: 0693353503

Karakteristikat e makines

  • Air Bags
  • Air Conditioning
  • Alloy Rims
  • AM/FM Radio
  • CD Player
  • Power Locks
  • Power Mirrors
  • Power Windows
Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto