Per nje eksperience me te mire ndryshoni browser-in tuaj ne Chrome, Firefox apo Internet Explorer

Jeep Wrangler

  • 08/01/2020
€ 23,000(I padiskutueshem)

Pershkrimi

Kategoria: Jeep Wrangler
Cmimi : € 23,000(I padiskutueshem)
Kilometra : 170.000
Warranty : No
Viti : 2008
Struktura : Fuoristrade
Kambio : Automatike
Karburanti : Benzine
Ngjyra : Argjend

Jeep Wrangler 3.8 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2008 , me 170.000 km ,sallon cope , kamio Automat , goma te reja micky tomson nga markat me t mira , mbules verore dhe dimrore (kabrio), xhama pasqyra elektrike , pedana ansore , xhama te zinj origjinal , cd player , kompjuter bordi , , hapje mbyllje qendore , sistem amortizimi i montuar ne Kanada , feneret led me ngjyr sipas preferences , e sapo ardhur , me te gjitha sherbimet e bera , letrra te sapo paguara per nje vit , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shperndaj
Shto tek te preferuarat
Raporto